Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Asena Badel Dönmez – Kuzey Avrupa 1

0
PAYLAŞ

Kamaralarda uyumak, sabaha kadar oyun oynamak ve yolculuğun nasıl geçtiğini anlamamakta Eyobus aşkına dahil

Kendim için neler yapabilirim, ufkumu nasıl genişletebilirim, zincirlerimi kırmam gerek ama bunu tek başıma nasıl yapabilirim diyen idealist her üniversiteli gibi bende bu ve buna benzer sorularla çıktım yola. Zor gibi görünse de her şey bir pazar günü yaptığım başvurudan sonra arka arkaya geldi. Eyobus var olan kanatlarımı fark etmemi sağladı. Gözümü korkutan prosedürler profesyonel Eyobus ekibinin doğru ve açık yönlendirmeleriyle çok kısa bir süreçte çözüldü bile. Araştırdığınızda göreceksiniz ki Türkiye’de alanında şirketleşmiş ve sadece yurtdışı programları için çalışan tek marka olarak karşınıza yine Eyobus çıkacak. Tüm bunların verdiği güvenle tek başıma çıktığım bu yolda asla pişman olmadım. Başvuru süreci sıkıntısız bir şekilde çözüldü. Her aradığımda hemen cevap verip sabırla beni yönlendiren ekibi bu konudaki deneyimlerini ortaya koydu tabi ki.

Eyobus Yolcu Görüşü

Ben ilk defa gerçekleştirilen Kuzey Avrupa turuna katıldım. 9 ülke ve 12 şehri 12 gün boyunca yorgunluk hissetmeden sabah akşam demeden ve her geçen gün aile sıcaklığını hissederek geçirdim. Gittiğim her ülkeden kendime notlar çıkardım, küçük hediyeler getirdim ve en önemlisi oralarda biriktirdiğim anılar ve Eyobus ailesi oldu. Süre az gibi görünse de gittiğimiz ülkeler için son derece idealdi. Yorulana kadar gezdik, hep birlikte şarkılarla ve gittiğimiz ülkelerdeki yaşamlarla her gün kendimize yeni şeyler ekledik. Hatta gitmeyi düşünen arkadaşlar için Hollanda ve İsveç çok güzeldi diye bir dipnotta atabilirim. Onun dışında Amsterdam da başlayan yolculuğumuza Vilnus’ta üzülerek son verdik. Kuzey Avrupa’da oldukça üşüdük ama yine de Norveç’te günün nabzını tutmak tüm üşümelerimize değdi bence. Yeşilliğin hakimiyetini sürdürdüğü gerçekten görülmesi gereken bir diğer ülkede Finlandiya! Yemekleri, yaşamları ve kişilikleriyle gittiğiniz her ülke, her şehir çok daha farklı bir deneyim ve yeni kapılar açacak size o yüzden özgürlüğünüzün başkentine siz karar vermelisiniz.

Eyobus Yolcu Görüşü

Tüm gün gezip yorulduktan sonra gün sonunda hostellerde, otellerde kaldık. Özellikle Flam harikaydı. Bu konuda da Eyobus ayrıcalığını ortaya koydu. Konakladığımız odalarımızda her şey düşünülmüştü ve son derece keyifliydi. Tabi ki burada belirtmeden geçemem koordinatörümüz Aykut her türlü fikre açık aynı zamanda da sürpriz yapmayı seven tamamen içimizden birisi. Bizim sürprizimiz konaklamalarımıza 1 gün daha eklenmesi olmuştu. Ama şunu söylemeliyim otobüste uyumakta çok fena sayılmaz. Zaten o yorgunlukla her yer size pamuk olacaktır.

Eyobus Yolcu Görüşü

Bizim için diğer güzel tarafı da gemi yolculuklarımızdı. Baltık denizinde ruhunuzu okşayan müziklerle gün batımını ve denizi izlemenin tadını sizde tahmin edebilirsiniz diye düşünüyorum. Kamaralarda uyumak, sabaha kadar oyun oynamak ve yolculuğun nasıl geçtiğini anlamamakta Eyobus aşkına dahil. Kısacası tüm bu yazdıklarım büyük bir emeğin, fedakarlığın ve sağlam bir ekibin işi.. Ben yolculuğumun sonunda kendime anılar, tecrübeler ve güzel insanlar kattım. Eğer özgürlüğü istiyorsanız siz ona gitmelisiniz bu yolda da size en güzel arkadaş bu sıcak Eyobus ailesi olacaktır.

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here