Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Ayça Bayansalduz – Eyobus 15

0
PAYLAŞ

Hayatın Tadını Çıkarmak İçin Yorulmak Gerekiyor Bazen

Sevgili Eyobus dostları merhaba. İsmim Ayça Bayansalduz. 21 yaşındayım. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 3.sınıf Kamu Yönetimi bölümündeyim.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Facebook’ta tesadüfen karşıma çıktı. Araştırmalarım ve incelemelerimde eğlenceli, kaliteli, sistemli ve profesyonel olduğunu anlamıştım.(Nitekim bizzat öyle olduğunu da gördüm.) Ve başvurmaya karar vermiştim. Yakın arkadaşımı da ikna edip beraber başvurumuzu gerçekleştirdik.

Eyobus Yolcu Görüşü

Başvuru sürecini çok kolay şekilde tamamladık. Sonra ki işlemlerde Eyobus ofis ekibinin desteğiyle artık hazırdık. Bu süreçte darbe girişimi olmasına rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ve 22.08.2016 tarihinde Eyobus-15 turu ile yola çıktık. Selanik’ten başladık, Üsküp, Belgrad, Lübyana, Venedik, Roma, Vatikan, Monaco, Cannes, Barcelona, Paris, Brüksel, Amsterdam, Berlin, Prag, Viyana, Bratislava, Budapeşte ve son olarak Sofya’ya gittik. 20 günde toplam 6 kere otellerde kaldık. Buralar Üsküp, Roma, Barcelona, Amsterdam, Prag ve Budapeşte idi. Çoğu kişinin aklına bu kadar yer,20 güne nasıl sığıyor veya sığsa bile çok yorucu geçer gibi şeyler geliyor. Bu konuyla ilgili şunu söylemek istiyorum mezarda zaten yeterince uyuyacağız, dinleneceğiz hayatı yaşamak için yorulmak gerekiyor bazen 🙂

Eyobus Yolcu Görüşü

Yorucu olmuyor demeyeceğim ama yorgunluğu hissetmiyorsunuz diye çok rahat söyleyebilirim. Enerji boyutunuz yükseliyor. Gezdiğimiz yerlerde de bize zaten yeterince zaman verildi çimlerde canlı piyano eşliğinde uyuyacak vaktimiz bile oldu, heryeri gezdik örneğin Roma da 30 bin adım atmışız, Aşk Çeşmesine 2 kere gittik 😀 .. Sabahtan akşama kadar geziyorduk genelde, bi kaç kere gündüz yolculuğu oldu diye hatırlıyorum. Yani aşırı derecede otobüsün içinde değildik. Otobüsün içinde olduğumuzda ise oyunlar oynadık, halay çektik, şarkılar, türküler.. Ve sonra uyku.. Türkiye’ye geldiğimizde çoğumuz yatakta yatmayı garipsedik, otobüste uyumayı özledik .. Bunu diyip susuyorum gerisini siz düşünün 🙂

Eyobus Yolcu Görüşü

Bütün herşeyin güzel eğlenceli geçmesi tabii ki tesadüfen değildi bence bunu en başta Eyobus ruhunu oluşturan Aykut Yılmaz’a koordinatörlerimize, ofis ekibine ve şöförlerimize borçluyuz..

İyi ki Eyobus… 🙂

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

 

 

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here