Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Ayşe Sena Bozkurt – Eyobus 16

1
PAYLAŞ

Otobüse İlk Bindiğim Benle Eve Dönerken ki Ben Çok Farklıydı.

Anlatmaya nasıl başlasam. Eyobus benim hiç beklemediğim anda yakın arkadaşımın teklifiyle başladı. Benim ilk yurt dışı tecrübem olacaktı. Aklımda çok fazla soru vardı. Otobüs yolculuğu yorucu olmaz mı? Bir günde bir şehir nasıl gezilir? Gibi. Sonra cesaret ettim ve başvuru yaptım. Bundan sonraki süreç Eyobus ekibi sayesinde adım adım ilerledi. Süreci çözüm odaklı ilerleten harika bir ofis ekibi var. Otobüse ilk bindiğim benle eve dönerken ki ben çok farklıydı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Otobüsten bahsetmem gerekirse; öncelikle eğlenceli ve her sorununuzu rahatlıkla çözmeye hazır koordinatörlere şahitlik. Tabi tecrübeli ve çok iyi iki şöförlerimiz vardı. Otobüs içindeki enerji gerçekten çok yüksekti. Kilometrelerce yürüyüp otobüse bindiğimizde oyun oynamak isteyecek cinsten. Otobüs içinde paylaşımları ve arkadaşlıkları unutamam. Eyobüs başlamadan önce şu cümleyi kurmuştum “ben otobüste uyuyamam. “deliksiz uyuduğumu bilirim. Her sabah gözümü farklı bir ülkede açmanın tadı paha biçilemez. Bilmediği şehirlerde kilometrelerce yürürken hem o şehri hem de kendi iç dünyamı keşfettim. Barcelona’ da sabaha kadar dans etmenin, Prag da yağmurlu havada dolaşmanın zevkini, Bratislava’da gecenin bir yarısı 1. 5 euro yediğim pizzanın tadını unutamam. Otellerden bahsetmek gerekirse; benim beklentimin üstündeydi. Tabi biz otellerde durmak yerine daha çok dışarı çıkmayı tercih ettik.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Şunu söylemeliyim ki Eyobus sayesine 19 yaşında 17 ülke görme şansı yakaladım. Hep gezgin bi ruha sahip olduğumu düşünürdüm. Eyobus 16 sayesinde ilk adımı attım. İlk adım çünkü Eyobus bana bunun bir başlangıç olduğunu fark ettirdi. Şimdi diyorum iyi ki uçak değil de otobüs. Eyobus ile anladım yol hep açık. Sadece sen cesaret et.

Eyobus Yolcu Görüşü

 

 

 

HEMEN BAŞVUR

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here