Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Büşra Sevim – Eyobus 13

0
PAYLAŞ

Eyobus sayesinde edindiğim arkadaşlara bakıyorumda ağzımdan çıkan kelime : İyi Ki.

Konuyu nasıl girsem bilemiyorum. Ama ben hep hayallerim doğrultusunda büyüdüm ve hırsım sayesinde ne istediysem yaptım. Tabii ki hırs yeterli değildi. Hayatın önüme bazı imkanlar, şanslar sunması gerekiyordu. İşte benim hayallerimin en unutulmazını gerçekleştiren o imkan, o şans : Eyobus. yıllar önce Denizli’ye ilk geldiğimde karşılaştık onunla. Tabi kendimi geri çektim. Nasıl olur ya? O kadar ülke, şehir o kadar insanla gezilir mi? Ayrıca hiçbir şey bilmiyorum. Kiminle nasıl irtibat kurarım. Ya kaybolursam? Bunun gibi belki sizlerinde aklından geçen bir sürü soru. Ama şimdi sürekli dönüp çektiğimiz fotoğraflara, videolara ve Eyobus sayesinde edindiğim arkadaşlara bakıyorumda ağzımdan çıkan kelime : İyi Ki.

Eyobus Yolcu Görüşü

Birazda şundan bahsetmek istiyorum. Benim belimde bir rahatsızlığım var. Şimdi diyeceksiniz ki : “o zaman 20 gün boyunca otobüste ne işin var?”. Aslında bundan korkuyordum ama hayallerim her zaman daha önemliydi. Bütün cesaretimi ve tabi ilaçlarımı toplayıp kararımı verdim. Arkadaşlar bu öyle birşey ki, oryantasyona gittiğiniz andan itibaren muhtiş bir heyecan kaplıyor içinizi. Çünkü koordinatör arkadaşların ilgisi ve oradaki ortam içinizi ısıtıyor. Otobüste yerinizi aldığınız andan itibaren ne zaman varacağız, acaba neler göreceğim diye güzel rüyalı uykularınız oluyor. Eyobus’un şoförleri ise size istediğiniz zaman istediğiniz müziği açacak kadar içten insanlar ve bir o kadar dikkatliler. Tabi sonrada ağrınız, kaygınız kalmıyor. Aslında Eyobus’un ofis ekibini tanıdıktan, onlarla işlemler konusunda iletişime geçtiğimde ilk ışık yanmıştı benim için. Çünkü hepsi birer süper kahraman gibi çabalıyor ve başarıyorlardı. Ülkelere gittiğinizde hiç kaygılanmayın. Gitmeden önce bir göz gezdirin şehirlere. O zaman işiniz daha kolay olacaktır. Zaten koordinatör arkadaşlarda bu konuda oldukça iyiler. Ne kadar nazımız varsa hepsini çektiler. Hiç usanmadan her soruyu cevapladılar.

Eyobus Yolcu Görüşü

Oteller konusunda da hiç şüpheniz olmasın. Çünkü muhteşem bir gün geçirip, burayı da gördüm, bunu da yaptım diyerek ve orada edindiğiniz dostlar ile beraber koyu sohbetler eşliğinde konforlu yataklarda yine güzel rüyalı uykular sizleri bekliyor. Hepimiz dünyaya bir kere geliyoruz. Ve kendinize bu iyiliği yapın. Arkadaşlar bu şansın, bu iyiliğin adı : Eyobus. Emin olun ilk turdan sonra seneye şu turada katılayım, buralarıda gezeyim diye hayalleriniz büyüyecek. Çünkü sizler ve Eyobus olduğu sürece hayaller ve hayalleri gerçekleştirmek bitmez.

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here