Ana sayfa Deneyimler

Eyobus Dostunla Başka Güzel!

0
PAYLAŞ

Eyobüs‘e dostunla katıl, çünkü …” yazısına hoş geldin! Biz çocukluk arkadaşıydık ve ortak hayalimizi gerçekleştirdik. Sizin de böyle bir hayaliniz varsa neden hayata geçirmeyesiniz? Eyobus Avrupa Turu‘nda dostunla birlikte keşfetmenin ve özgürleşmenin tadını çıkar.

1. Fotoğraf serisi oluşturabilirsiniz.

Yolculuğa çıkmadan önce belirleyeceğiniz ortak bir fotoğraf karesi ile gittiğiniz her şehirde bir anı bırakabilir ve yıllar sonra bile anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

2. Ortak anılarınızı defalarca birbirinize hatırlatıp eğlenebilirsiniz.

Hayatınızın sonuna kadar unutamayacağınız bir Avrupa macerası olacağından çevrenizdekilerle paylaşma isteğiniz olacaktır ancak paylaştığınız kişilerin bir süre sonra bıkma ihtimaline karşı yanınızdaki dostunuz asla bundan bıkmayacaktır.

3. En sıradan aktivitede bile birlikte olduğunuz için eğlenebilirsiniz.

Bir şehrin sokaklarında beraber dolaşmak ne kadar sıradansa farkında olmadan o şehirde kaybolmanız da bir kadar eğlenceli gelecektir.

4. Paranın yetmediği yerde dostundan para takviyesi alabilirsin.

Mesela bir şehre özel yiyeceği tatmak istediğinizde bir tane alıp paylaşmayı deneyebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda tutumlu olmanızı da sağlayacaktır.

5. İngilizcenin yetersiz olduğunu düşünüyorsan emin ol ikiniz birlikte bu durumun üstesinden çok rahat gelebilirsiniz.

Birbirinizin varlığından güç alarak birkaç kelimenin yanında jest ve mimiklerle de kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

6. Otellerde genellikle dostunla aynı odayı paylaşacağın için çok daha rahat edebilirsin.

Zaten uzun süredir tanıştığınız için duş sırası, kıyafet değişimi, ortak kullanılabilecek eşyalar vb. konularda sıkıntı çekmeden konaklayabilirsiniz.

7. Ortak erzak kutusu oluşturabilirsiniz.

Böylece ülkeden ayrılmadan önce ortak yaptığınız alışverişinizi ve erzaklarınız bittikçe de yurtdışındaki marketlerden yapacağınız alışverişinizi daha uyguna getirebilirsiniz.

8. Otobüste çok daha rahat ve çeşitli şekillerde uyuyabilirsiniz.

Yeri geldiğinde sırf dostunuz birkaç saat en rahat şekilde uyuyabilsin diye kolunuzun, bacağınızın tutulmasına göz yumarsınız ama yeri geldiğinde de ondan aynı özveriyi görürsünüz. Birbirinizden asla çekinmediğiniz için en enteresan uyku şekilleri sizinkiler olacaktır.