Ana sayfa Eyobus Haberler

EYOBUS Üniversite Buluşmaları

1
PAYLAŞ

Türkiye’nin en genç ve en enerjik yönetim kadrosuyla yoluna başarılı bir şekilde devam eden Eyobus, kuruluş hikayesi ile ve çok yukarılara taşıdığı başarı hikayesini bu yıl büyük bir adım daha atarak üniversitelere taşıdı. Öğrenci topluluklarından gelen davetler üzerine bir çok üniversitenin kariyer ve girişimcilik konferanslarına katılan ekibimiz, genç girişimcilere ve gezginlere Eyobus’ın sadece bir şirket değil, özgürlüğü arayan herkese aynı zamanda yol gösterici ve aracı olduğunu anlattı.

Kocaeli Üniversitesi

İlk konferans davetini Kocaeli üniversitesinden alan ekibimiz Kocaeli Üniversitesi İşletme kulübünün düzenlediği Kariyer Panayırına katıldı. Eyobus’ın kurucusu Aykut Yılmaz Genç tema ile başlayan kariyer yolculuğunun Eyobus gibi başarılı bir şirkete nasıl dönüştüğünü anlattı. Yaklaşık 1000 kişinin katılımı ile gerçekleşen konferans için Kocaeli işletme kulübü ve ekip üyelerine tekrar teşekkür ediyoruz.

Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi Turizm Topluluğu’nun daveti ile gerçekleştirilen girişimcilik konferansında Eyobus hikayesinin yanında, Aeroabilet sponsorluğunda çekilişle bir arkadaşımıza Avrupa Turu hediyesi verildi. Kendisine şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz 🙂

Pamukkale Üniversitesi

Pamukkale Üniversitesi Genç Liderler Kulübünün düzenlediği Paü’nün liderleri konferansı ile Eyobus yıllar sonra doğduğu yere Pamukkale üniversitesine döndü. Yıllar önce kariyer adımlarının beraber atıldığı, bir çok konuda çözüm ortağı olan, Livebro ve IPEC – (International Project & Education Center) yöneticisi Doğukan Doğan ile beraber gerçekleştirilen konferansta girişimcilik ve kariyer üzerine harika bir konferans gerçekleştirildi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin düzenlediği ve Biz Evde Yokuz‘unda aralarında bulunduğu Gezginler Buluşuyor konferansı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Münazara Topluluğu Girişimcilik Zirvesi.

Adnan Menderes Üniversitesi

Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi Düşünce Topluluğu Genç Kariyer Günleri.

Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Kariyer Topluluğu 17. Kariyer günleri

Düzce Üniversitesi

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Yaşam ve Kariyer Panayırı.

Bunlarla beraber bir çok üniversitede gerçekleşen konferanslara katılan ekibimiz, girişimcilik hikayesini ve ekibin gezgin ruhunu üniversite gençlerine aktarmayı hedefleyerek, gelecek yıl planlamasına üniversite konferanslarını şimdiden eklemiş durumda. Bizleri davet edip hikayemizi dinleyen bir çok arkadaşımıza ve aktarmamızı sağlayan üniversite topluluklarına tekrar teşekkür ediyoruz.

Özgürlük arayışı ile çıktığımız bu yolda sizlerle beraber daha fazla yol almayı, keşfedilmeyi bekleyen bir çok yeri ve duyguyu beraber yaşamayı hedefliyoruz. Katettiğimiz yolların uzunluğunu ve yorgunluklarını değil, sizlerle çıktığımız bu uzun yolculukların verdiği o muhteşem duyguları düşünüyoruz. Sizlerle beraber sürekli büyüyen bir aile olmanın getirdiği mutluluğu ve heyecanı biliyor, kalkıştığımız bu yolculuğun bizlerle beraber sizleri de özgürleştirmesini umut ediyoruz.

Ne demiştik? 🙂

”Özgürlük, aradığın yerde olmayabilir ama kalkıştığın yolculuk seni özgürleştirebilir”

En kısa zamanda tekrar bir araya gelmek dileğiyle.

Sevgiler

Eyobus Innovation Team

 

 

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here