Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Fatma Adıyaman – Eyobus 15

0
PAYLAŞ

Özgür bir ekibin ışığı altında aydınlanmanız dileğiyle

İlk defa yurt dışı seyahatine çıkan birisi olarak ilk başlarda acemiliğimden kaynaklı bir korku vardı içimde. Ama zamanla Eyobus ekibinin profesyonelliği sayesinde taksitlerimi yatırdığım süre zarfında korkumu yendim. Gerçekten sağlam bir ekip ve uğraş söz konusu, her türlü konuda hiç çekinmeden yardımcı oldular bana.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Tura katılana kadar deli sorular kafamdaydı. Tur 20 gün ama 17 ülke ve 20 şehir nasıl olacak? Anlaşılan hızlıca olacak, peki biz tadına varacak mıyız bu hızda? Kaldığımız oteller nasıl olacak? Ülkelere ayarlanan zaman bizim için yetecek mi? Yolculuk nasıl geçecek? Sonuçta otobüs yolculuğu!! Tur bitti ve sorularımın cevabı kafamda büyüttüğüm kadar değillermiş anladım. Evet gerçekten hızlıca oluyor ülkeleri gezmek ama şehirlerden alabileceğinizin ne çok fazlasını ne de çok azını sunuyor Eyobus , Her şey tadında oluyor. Bazen aklınızda kalıyor belli yerler ama rotaya bakınca yok bu kadar yeterliydi diyorsunuz. Şehirlere ayrılan zamanın tutarlılığını görünce içimden gerçekten alanlarında profesyoneller dedim, sizinde diyeceğinizden eminim. Otobüs yolcuğu diye gözümü korkutuyordum ama hayallerimi gerçekleştireceğim diye teselli edip korkumu yatıştırıyordum katılana kadar, unutmadan bir de yalnız olmak korkumla birleşince daha bir tedirginleşiyordum bu korkuyla. Ama kaynaşmamız adına yapılan oryantasyonla korkumun büyük bir kısmını yenerek ekibe alkışa durdum içimde.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Neyse otobüse bindik şehirleri gezdikçe şehirler ve ülkeler arasındaki otobüs zamanında koordinatörlerimizce oynanan oyunlar sayesinde otobüstekilerle günden güne kırk yıllık arkadaş dost gibi kaynaşıp yolcuğu daha güzel bir hale geldiğini gördükçe mutlu oluyordum. Yavaş yavaş bütün ülkelerin tınısına dokundum ve hissettim. Konaklama yaptığımız oteller güzellerdi. Konaklamaya banyo ve güzel bir uyku olarak bakıyordum her zaman için. Bunları da güzel bir şekilde elde ediyordum zaten. Çok küçük bir anımı anlatmadan bitirmeyeceğim yazımı. **Budapeşte’de yürüyoruz Aykut’un arkadaki toplu takılanlara dönüp, sayar deyişine şahit oldum ve kafamda saymaya koyuldum tabi Aykut’un dediğine geldiğimi gerçekten sayamadığımı görünce halime güldüm. ** Koordinatörleri tanıdıkça yönlendirmelerindeki kibirsizliği görünce içimden, tesadüf eseri ile gelmiş olsam da bu ekibi tercih ettiğim için kendimi şanslı hissettim . (özgür bir ekibin ışığı altında aydınlanmanız dileğiyle .. )

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here