Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

İrem Ecem Halaç – EYOBUS’16

0
PAYLAŞ

Profesyonel Bir Ekip

Eyobus‘ın varlığını öğrendiğim andan bugüne kadar, işini seven, saygılı ve profesyonel bir ekiple iletişimde olduğumu biliyordum. Bunu her fırsatta bana hatırlatmaya devam ediyorlar. İnternet sitesine gösterilen özen, turu araştırmaya başladığınızda göze çarpıyor zaten.

Eyobus Yolcu Görüşü

Aileme tura katılmak istediğimi söyleyip onay aldıktan sonra sitedeki başvuru formunu inceledim. Başvuru formundaki soruların gerçekten güzel ve yerinde sorular olması beni etkilemişti. Sadece yaşımla, okulumla değil de, gezmeye olan tutkumun nedenleriyle ilgili sorular olması hoşuma gitti. Başvurudan sonraysa her gelişmeden gerek telefonla aranarak, gerek mesaj yoluyla haberdar edildim ve bu yüzden hiç sıkıntı çekmedim. Aklımda bir soru işareti kalmadı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Açıkcası ben Eyobus’ı kendi tur programımı hazırlamaya çalışırken tesadüfen buldum. Siteye girdiğimde turun fiyatı ve sundukları hem beni hem ailemi çok etkiledi. Öyle ki annemde babamda vakit kaybetmeden başvurmam gerektiğini söylediler. Başta söylenen sürelerde şehirleri nasıl gezeceğim konusunda kuşkulansam da, şehirlerde gezmek isteyip de vaktimin yetmediği bir yer olmadı. Bunu tura katılana kadar anlamıyorsunuz ama tur esnasında yettiğini farkedebiliyorsunuz.

Eyobus Yolcu Görüşü

Sitede odalar 4 kişilik olarak geçsede sadece 2 şehirde odalarımız 4 kişilikti. Çoğunlukla iki kişilik odalarda kaldık. Oteller oldukça rahat ve temizdi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Turun ilk günü İstanbulda yaptığımız oryantasyonda bize, Eyobus için bizim birer müşteri olmadığımız, yeni kazanılmış arkadaşlar olduğumuz söylenmişti. Başta bunun öylesine söylenmiş bir cümle olduğunu düşünsemde, sonuç gerçekten söyledikleri gibi oldu ve kendimi çok güzel bir arkadaş grubunun içinde buldum. Hala hem Eyobus ekibiyle, hem turda edindiğim arkadaşlarımla sık sık görüşüyorum. Bana en çok sorulan sorulardan biri otobüs yolculuğu oldu. Otobüs benim için sorun değildi. Başta uyumakta zorlanan arkadaşlar olsada alıştıktan sonra herkes rahatça uyuyabildi. Ayrıca yaş grubu birbirine yakın olduğu için otobüs yolculuğu çok daha eğlenceli bir hal alıyor diyebilirim.

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here