Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Mehmet Aslan – Eyobus 15

0
PAYLAŞ

20 gün boyunca otobüs ile karadan süzülen ülkeden ülkeye geçen içerisinde 100 özgürlük temsilcisini barındıran program

Eyobus-15 benim için dönüm noktası oldu diyebilirim. Daha önceden yurt dışı deneyimim olmasına karşın bu tur ile hem daha iyi tecrübe kazanmış hemde özgüvenim yerine gelmiştir diyebilirim. Eyobus ile bir arkadaş aracılığıyla tanıştım ve başvuruda bulundum. Benim için biraz sancılı bir dönem oldu diyebilirim. Öncelikle bu kadar kısa sürede o kadar ülke nasıl gezilir ? Otobüs ile o kadar yolculuk çekilir mi ? Kafama göre bir arkadaş bulabilir miyim ? vs gibi onlarca soru ile kafam doldu taştı ve her geçen gün sorular artıyor gün yaklaşıyordu. Bende hem heyecan hem de biraz endişe vardı. Günler geçti gün geldi çattı aceba katılmasam mı? Vazgeçsem mi? gibi düşünceler başladı ve sonunda kendime bu fırsat bir daha ele geçmez kendine gel dedim ve İstanbul’a yola koyuldum. O gün herkes toplanıp oryantasyon toplantısı yapılacaktı. Toplantıya kadar endişem arttıkça artıyordu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Ve toplantıdayız… Endişe korku yerine heyecan, mutluluk gibi duygular sarmaya başladı biran önce akşam olsun da yola çıkalım demeye başladım. Toplantıdan itibaren çok güzel dostluklar edindim unutulmayacak anılar yaşadım. İşkence gibi gelen otobüs yolculuğu Eyobus ile rüya gibi geçti.

Eyobus Yolcu Görüşü

Koordinatörler bu zamana kadar gördüğüm en sıcak kişiler diyebilirim. Konaklamalar umduğumdan da iyi. Her şey çok güzel. Şu an ki hayatıma kadar yaşadığım en güzel 20 gün. Yaptığım verdiğim karardan asla ve asla pişman olmayacağım 20 gün… Yine olsa yine yaparım yine olsa yine giderim diyebileceğim bir tur.

Eyobus Yolcu Görüşü

Bazen aldığımız kararlar bizi özgürleştirir bazen de tutsaklaştırır. Eğer ki aldığın karardan yaptığın işten pişman olmak istemiyorsan, kendini eksiksiz özgür hissetmek, bazı şeylerin farkına varmak, öz güvenin tavan yapsın istiyorsan Eyobus kaçırılmaz bir fırsat. 20 gün boyunca özgürce kanat çırpan bir kuş misali… 20 gün boyunca otobüs ile karadan süzülen ülkeden ülkeye geçen içerisinde 100 özgürlük temsilcisini barındıran tur… Özgürlük yolculuğunda yer almak dileğiyle…

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here