Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Mehmet Çifci – Eyobus 13

0
PAYLAŞ

Otobüs yolculuğu ve tur boyunca geçirdiğimiz anların, edindiğim arkadaşlıkların ve kazandığım deneyimlerin benim için çok önemli yeri var

Öncelikle böylesine harika bir turda emeği geçen tüm Eyobus ekibine teşekkür etmekle başlamak istiyorum. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine duyduğum bu turda harika zamanlarım geçti. Başvurumdan turun başlangıç tarihine kadar kafamda tur süreciyle ilgili olumlu veya olumsuz sürüsüyle soru işaretleri vardı. Tur öncesi Eyobus ofis ekibi, tur sırasında koordinatörler son derece profesyonelikle tüm arkadaşlarıma ilgiyi eksik etmediler, ve son derece rahatlıkla hiçbir sorunumuz olmadan turu tamamladık.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Tur programında ki tüm ülkeler gidip görmek istediğim yerlerdi. Avrupa’nın birbirinden güzel 17 ülkesini Eyobus sayesinde büyük bir keyifle görme şansım oldu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Otobüs yolculuğu ve tur boyunca geçirdiğimiz anların, edindiğim arkadaşlıkların ve kazandığım deneyimlerin benim için çok önemli yeri var. Eyobus’ın sadece 20 günlük seyahatten öte bana kazandırdıkları birbirinden önemli deneyimin hayatımda etkisi çok fazla. Çevremdeki tüm arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ettiğim bu organizasyona sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

 

 

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here