Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Ozan Yarlığaç- Eyobus 15

0
PAYLAŞ

Ancak Böyle Güzel Bir Anı Böyle Mükemmel Bir Ekiple Gerçek Olurdu

İnsan doğası gereği her zaman kendini güvence altına almak ister, bu günlük yaşamımızda da böyledir. Biz çoğu üniversite öğrencisinin hayallerini Avrupa süslemektedir. İşte tam bu doğrultu da geçen sene tanıştığım EYOBUS AŞ. Hem hayallerimi gerçekleştirip hem de profesyonel kadrosuyla aradığım güveni bana sundu. Öncelikle dernek bünyesinde olmayışı, 2012 den beri birçok gencin hayallerini gerçekleştirmesi tecrübe ve profesyonellik kavramlarının benim için içini doldurmuş oldu.

Eyobus Yolcu Görüşü

Hayallerimi gerçekleştirmek için hemen başvuru yaptım bu başvuru süreci internette doldurduğum form ile başladı, tura katılmaya hak kazandıktan sonra gerekli olan tüm belge ve dokümanlar EYOBUS ofis ekibi tarafından tarafıma özenle iletildi, ödemede kolaylık gerçekten bir öğrenci olduğum için çok işime yaradı. Vize alımında sağladığı profesyonel destek sayesinde kolayca vizemi alıp hayallerime bir adım daha yaklaştırdı beni.

Eyobus Yolcu Görüşü

Aklımda ki tek soru 20 gün içerisinde 17 ülke ve 20 şehri nasıl gezeceğimdi, Bu kısıtlı zamanda eğlenebilecek miydim? Bu sorular tur başlayana kadar aklımdaydı lakin tur başlayınca gittiğim ülkelerin hepsinde belli hazlar alarak ayrıldım, zaman ayarlamaları mükemmeldi bazı ülkelerde zamanın fazla geldiği bile söylenilebilir. Tabi özel olarak ilgi duyduğunuz ülkelerde zaman sıkıntısı olmasa bile ayrılmak istemediğinizde olmakta.

Eyobus Yolcu Görüşü

Konaklamalar beklediğim konforun üstünde yer aldı odalar çoğunlukla 2 kişilik ve lüks sayılacak düzeydeydi, zaten hayalleri olan insanlarsanız o muazzam şehirleri bırakıp otele girip yatasınız gelmemekte. Koordinatörler size bir dost, arkadaş, kardeş düzeyinde yardımlar da ve önerilerde bulunmakta bu da Avrupa da işinizi epeyi kolaylaştırmakta, yemekten alışverişe, müzelerden şehrin en güzel yapılarına kadar her konuda güler yüzlülükle bizlerin sorularına cevap verip yardımcı olmaktalar.

Eyobus Yolcu Görüşü

Gelelim hepinizin ve benim yolculuğa çıkmadan önceki en büyük çekinceme yani otobüs yolculuğuna, otobüsle seyahati hiç sevmeyen biri olarak EYOBUS ile 20 gün boyunca yaptığım seyahat otobüs yolculuğundan çok farklı bir duyguydu, 2 saat şehirler arası yolculuktan sıkılan bir insan nasıl olurda 20 gün boyunca otobüs ile gezmekten sıkılmaz inanın buna bende şaştım, otobüs içerisinde öyle dostluklar ediniyorsunuz ki birbirinden güzel aktivitelerle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. EYOBUS benim hayatıma unutamayacağım bir yaz, mükemmel dostlar ve daha geniş bir bakış açısı kazandırdı, Ancak böyle güzel bir anı böyle mükemmel bir ekiple gerçek olurdu.

Eyobus Yolcu Görüşü

 

 

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here