Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Şahin Tufan – Eyobus 15

0
PAYLAŞ

Hızlı erişim ve destek, sıcak ve anlayışlı politika

Merhaba Eyobus ekibi ve katılımcıları. Öncelikle Eyobus’ın çalışma prensibi ve başvuru süreci olarak ilerleyişi benim mentalitemde 1 adım öndedir. Hızlı erişim ve destek, sıcak ve anlayışlı politikasıyla beni Kuzey Avrupa programına da gelmem için çaba harcamadan ikna eden dostlarımdan oluşur.

Eyobus Yolcu Görüşü

Ben Eyobüs-15 programına kız arkadaşımla katıldım. Birbirimize verdiğimiz ilk söz koyun gibi 100 kişiyle dolaşmayacağımız olmuştu. Birbirini hiç tanımayan Türkiye’nin 81 ilinden insanı bir otobüse koyuyorsun ve 10. 000 km yolculuğa çıkarıyorsun. Kan çıkar kan 🙂 Öyle olmuyor arkadaşlar. Biz sevgilimle baş başa tabii ki vakit geçirdik. Ancak ekiple ve katılımcılarla geçirdiğimiz anlar paha biçilemezdi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Efsane bir rotaya sahip olan tur programında her yeri gezecek bolca vaktiniz var. Sakın bana gelip Viyana’da niye 6 saatimiz var ne göreceğiz demeyin. Hayatında Viyana’ya mı gittin bir şey var sanıyorsun? , Belveder’e kalesini gez otur aşağı 5 saat free zamanın kalıyor 🙂 Ayrıca sınırlı süreyi mükemmel şekilde programlayan ve bunu uygulamaya döken Aykut ve yoldaşlarına saygılarımı sunuyorum.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus turunda tam nokta atışlarıyla yerleştirilmiş 6 adet konaklama var arkadaşlar. Barcelona’da La Rambla caddesinde sabahlara kadar eğlenmenizden tutun Prag’ta Avrupa’nın en büyük müzik kulubu olan Lazne‘de sabahlayabilirsiniz. Adamlar eğlencenin tillahlarına koymuş mis gibi otelleri. Oteller bize o kadar lükstü ki ben bazı aletleri kullanmak için resepsiyonu aramak zorunda kaldım.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Son olarak biraz da otobüsten bahsedip lafı kesmek istiyorum başınızı ütüledim kusuruma bakmayın. Kaptanlarımız. Bizleri o kadar yolda hatasız sağ salim gezdirmek için ailelerinden uzak kalan kafa dengi kelimesinin yanlarında sönük kaldığı Seren ve Hakan abimiz. Hala cep numaraları var bende arar hal hatır sorarım. Otobüste koltuktan çok merdivenlerde oturup sohbet ettiğim insanlar.

Eyobus Yolcu Görüşü

He bir de koordinatörlerimiz var unutmadan geçemeyeceğim. Bize yolculuğun tüm zorluklarını hissettirmeden bütün sorunları anında ve çaktırmadan çözen, her ülke girişinde bizi en ince ayrıntısına kadar bilgilendiren akşamları birlikte oturup sohbet edebildiğimiz yaşıtımız genç delikanlılar. Ömer’cim ağzına sağlık yollar seninle hep tatlı, manzaralar hep efsane 🙂 Otobüste halay çekerek 20gün geçiren kardeş gibi olduğumuz evimi açtığım tüm Eyobus ekip ve katılımcılarına saygılarımla.

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here