Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Sena Aytaç – Eyobus 12

0
PAYLAŞ

20 günlük bir gezi olarak kalmıyor Eyobus, partiler, buluşmalar, Salda Fest, hepsi bu yeni kazandığımız arkadaşlığı daha çok pekiştirmek için

Kesinlikle benim için sıra dışı bir yaz oldu ! Evet biliyordum yorucu olacağını, ama zorlukları göze almazsan istediğin sonuca ulaşamazsın. Bu yüzden herkese öneriyorum Eyobus ile Avrupa’yı gezmelerini. Bunu bireysel olarak ta yapabilirsiniz elbette, ama Eyobüs ile gerçekleştirdiğinizde bir sürü üniversiteli arkadaşlara sahip oluyorsunuz birden!

Eyobus Yolcu Görüşü

20 günlük bir gezi olarak kalmıyor bu, partiler, buluşmalar, Salda Fest, hepsi bu yeni kazandığımız arkadaşlığı daha çok pekiştirmek için. Neden Eyobüs derseniz söyleyebileceklerim bunlar ve öğrenci olduğunuz için güzel bir fiyatla geziyorsunuz 17 ülkeyi .

Eyobus Yolcu Görüşü

Gerçekten koordinatörlerimiz çok iyi ve eğlencelilerdi bir o kadar da profesyonel. Gezinin düzeni, gezdiğimiz yerlerin sürelerini hep bizimle fikir alışverişi yaparak gerçekleştirdiler. Bu tur ile tam 20 günde 17 ülke bence gerçekten harikaydı. Kaldığımız otellerde gerçekten, kaliteli, güvenli ve temiz yerlerdi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Otobüs yolculuğunda midesi hassas olan arkadaşlarımız vardı ama onlar bir şekilde durumu toparladılar ve çokça sorun yaşayan kişiler olmadı. Samimi bir ortam isterseniz kesinlikle öneririm. Özetle benim hayatımda yaptığım en doğru şeydi. Size hepsini detaylı anlatmak isterim. Merak edenler istediği zaman soru sorabilir.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here