Ana sayfa Katılımcı Görüşleri

Sercan Aslan – Eyobus 11

0
PAYLAŞ

Eyobüs; özgürlüktür!

Merhabalar, ben Sercan. 2015 yılı içerisinde bir arkadaşımla Avrupa tatili planı yaptık. Hedefimiz en uygun bütçeyle, en güzel tatili yapabilmekti. Epey araştırdıktan sonra ‘’Eyobüs’’ isimli bir oluşum olduğunu ve birçok gencin bu oluşumla birlikte Avrupa’ya gittiğini gördük. İnternetten araştırdığımızda, yapılan yorumlarla, aldığımız tavsiyelerle bu oluşumun bizim için mükemmel olduğunu gördük. Bunun üzerine ofis ile yaptığımız telefon görüşmeleri sonucunda başvurduk, başvurumuz kabul edildi.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Tur öncesinde yolculuğun zor olacağını ve yolculuk esnasında bize kimlerin eşlik edeceğini bilmememizden dolayı biraz tedirgin olmuştuk. Tura başladığımızda; yolculuğumuzun keyifli olduğunu ve ekibimizin son derece eğlenceli olduğunu gördükten sonra endişelerimiz kaybolmuş oldu. Gezdiğimiz şehirler gerçekten mükemmeldi. Avrupa’nın en güzel şehirlerinde bulunduk ve bunları doyasıya gezdik. Vakit sorunumuz olmadı. Her şehirde gerektiğince kaldık. Güzel bir planla, gezemediğimiz ve göremeğimiz hiç bir yer kalmadı.

Eyobus Yolcu Görüşü

Eyobus Yolcu Görüşü

Konaklama yaptığımız oteller son derece güzeldi. Konaklama sırasında sorun yaşamadık. Otobüs konaklamalarında ise araç içinde yaptığınız sohbetlerle, muhabbetlerle yolculuk daha da keyifli hale geliyor. Bizlere eşlik eden Eyobüs ekibinden arkadaşlarında muhabbetimize Dahil olmaları, ortama uyum sağlamaları sebebi ile yolculuk keyifli geçti. Onların tecrübelerinden de faydalanarak Avrupay’ı fethetmiş olduk. Avrupa hayali olan, fakat bunu çok masraflı olarak gören tüm arkadaşları Eyobüs’e bekliyorum. Eyobüs; özgürlüktür!

Eyobus Yolcu Görüşü

HEMEN BAŞVUR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here